Donáška

037/634 43 60

Kúsok českého domova na Slovensku

Náš rodinný príbeh sa síce začal písať v stovežatej Prahe, ale ja som sa nakoniec rozhodol pre Slovensko. Český životný štýl a gastronómiu som skombinoval s povestnou slovenskou pohostinnosťou a tento koncept som preniesol aj do môjho podnikania. Vždy ma priťahovali staré české hospody, ich atmosféra, množstvo ľudských príbehov a generácie návštevníkov, ktorí sa znova a znova vracajú na to isté miesto, lebo ho jednoducho majú radi. Hospoda vždy bola a bude o ľuďoch. Inak tomu nie je ani u nás.  K tomu všetkému dobré jedlo, kvalitné víno a pivo. Verím, že to cítite rovnako a čoskoro si v Českej hospůdke u Slováka spoločne povieme: „na zdravie!“ 
Marián Slovák
majiteľ Českej hospůdky u Slováka

Reštaurácia

Orientujeme sa prevažne na českú a slovenskú tradičnú kuchyňu s presahmi do street foodu a grillovaných špecialít*. 
Sme pripravení usporiadať akúkoľvek udalosť s kapacitou 60 miest vrátane svadieb, narodeninových osláv, firemných osláv, grilovačiek a podobne.
*Pre bližšie informácie nás prosím informujte tu.

Bar

Bar je našou pýchou. Čapujeme kvalitné české pivá značiek Bernard a Ježek. Ponúkame prémiové destiláty svetových aj domácich výrobcov a kvalitné vína. Nájdete u nás aj širokú ponuku káv a nealkoholických nápojov.
Podrobný zoznam alkoholických a nealkoholických nápojov nájdete tu.

Terasa

Milujeme leto a s ním je neodmysliteľne spätá aj terasa. Tá naša má rozlohu 400 m² s kapacitou 100 miest na sedenie. Cez leto je plná akcií vrátane grilovačiek a street foodových jedál. Samozrejme vždy pri dobrej živej hudbe. Príďte sa s kamarátmi schladiť na jedno orosené alebo zažeňte hlad v príjemnom prostredí na čerstvom vzduchu.

Ochutnávky

Okrem kvalitného piva máme radi aj skvelé vína. Ochutnávky sú najlepšou príležitosťou ako spoznať nové druhy vín a príbehy ich výrobcov. Radi sa zameriavame hlavne na moravské a slovenské vína, aby sme šírili osvetu o miestnom vinárstve a podporovali lokálny trh.  Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde vždy uverejňujeme najbližšie akcie a ochutnávky. 
Hospudka u Slovaka - logo

„Člověk míní, 
hospoda mění.“

Jaroslav Hašek
Created by TATRAN STUDIO
dinner